Murat Berçin 27.01.2011

Slm ben 37 yaşında 6 yıldır evliyim ben baba olmak eşim ise hamilelik bebek ve anne çocuk duygularını bir çok çift gibi çok arzulardık. Birzamanlar tüp bebek merkezi ne gidip tüp bebek olayını düşündük fakat olmadı.Teşekkürler...

Hakkı KIRAÇ 07.01.2011

Ürünü kullanali 1 ay oldu diyebilirim.Bir kaç kapsül kaldi.Penisimde kalinlasma var gibi geliyor bana.Bu psikolojik mi bilmiyorum.Esimde farkin oldugunu söylüyor.Normal halinde bile daha dolgun hissi veriyor.Ben düzenli kullanilirsa sonuç alinabilecegini umuyorum.Sabirla,6 ay belki 9 belki daha fazla kullanmak gerekecek.Ben tavsiye ediyorum.
1 KUTU V-PİLLS 119 TL
2 KUTU V-PİLLS 219 TL
3 KUTU V-PİLLS 299 TL
Gizli Teslimat:
%100 Gizlilik Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilemektedir. Ürünleriniz hediyelik ürün olarak kargo poşetlerinde yollanmaktadır. Kutu üzerinde ürün içeriği ile ilgili bilgi bulunmamaktadır.Ürünleriniz isminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz. İstendiğinde telefon ihbarlı olarak adresiniz yerine direk kargo şubesinden de alabilirsiniz.
Aras Kargo ile teslimat
Gün içerisinde verilen siparişler aynı gün Aras kargoya teslim edilir. Siz ister paketinizi adresinize isterseniz kargonun herhangi bir şubesine isteyebilir ve ödemesini paketinizi alırken NAKİT olarak yapabilirsiniz.
Şehir içi Kurye ile aynı gün teslimat
09.00 ile 18.00 arası verdiğiz siparişleriniz İstanbul içi aynı gün içerisinde kapınızda NAKİT ödeme alınarak teslim edilebilmektedir.
Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır.
Siparişiniz Gelmedi mi ?
Eğer size bildirilen zaman içerisinde siparişiniz ulaşmazsa lütfen Müşteri Hizmetleri 0212 227 74 10 nolu telefon numarası ile temasa geçiniz. orjinalvpills.com yanlış verilen adreslerden dolayı yapılmayan teslimatlardan sorumlu değildir.